Polish English German Russian Ukrainian
Witamy w

Este studio urody kosmetyczka Sandomierz

Este studio zostało stworzone z pasji do kosmetologii. Jak wiadomo dziś ta dziedzina rozwija się w błyskawicznym tempie a my staramy się za nią podążać dając Wam – klientkom to co najlepsze. Działamy już na wielu obszarach kosmetyki twarzy, zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii a także wizażu, pielęgnacji dłoni stóp, stylizacji oprawy oka.

Este studio to kameralne miejsce gdzie każda z Was poczuje domową atmosferę i umili swój czas wśród profesjonalnego personelu.

Gwarancją najwyższej, jakości usług kosmetycznych jest kosmetolog mgr Paulina Jońca- Zybała. Specjalistka w swojej dziedzinie, wykładowca kosmetologii z zakresu teoretycznego jak i praktycznego. Dzięki podnoszeniu własnych kwalifikacji oraz udziałowi w licznych konferencjach i szkoleniach posiada dostęp do wszelkich nowinek kosmetycznych pojawiających się na rynku dzięki czemu na pewno sprosta wymaganiom klientek. Pasja z jaką wykonuje swoją pracę owocuje znakomitymi efektami w kontaktach z klientami. Każdy zabieg wykonywany jest niebywałą starannością.

makijaż permanentny Sandomierz

ESTE Studio kosmetyczne Sandomierz powstało z pasji do piękna. Minimalistyczny wystrój w kameralnym klimacie a także profesjonalna obsługa sprawiają, że miejsce to stanowi dla klientów ekskluzywną sferę wypoczynku.

Kontakt

Romana Koseły 8/4 27-600 Sandomierz este.sandomierz@gmail.com 698 808 917

kosmetyczka Sandomierz

makijaż permanentny Sandomierz

studio urody Sandomierz

zabiegi kosmetyczne Sandomierz

Copyright ©ESTE Studio KosmetyczneProjekt i wykonanie  studio urody Sandomierz WGB-Group