Polish English German Russian Ukrainian
Pielęgnacja stóp

Pedicure Klasyczny
                             
Stopy to także cześć ciała na która zwracamy uwagę. Pielęgnacja stóp jest bardzo ważna dlatego odpowiednia pielęgnacja w gabinecie w połączeniu z pielęgnacją domową to klucz sukcesu do pięknych i zadbanych stóp.
Procedurę pedicure przeprowadzamy w sterylnych warunkach wykorzystując autoklaw oraz cala resztę preparatów do dezynfekcji i odkażania oraz stosując jednorazowe akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zabiegu.
Pedicure klasyczny to pielęgnacyjny zabieg dla zdrowych stóp, polegający na opracowaniu paznokci i usunięcie zrogowaciałego naskórka z miejsc w których występuje największe zrogowacenie, usunięcie odcisków, nagniotków. Podczas zabiegu pielęgnacyjnego stosowana kąpiel stóp, peeling do stóp oraz  krem pielęgnacyjny bogaty w witaminy.

PEDICURE HYBRYDOWY

Podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego malowanie trwałym lakierem utrzymującym się do  min 14 dni na płytce bez ścierania i odprysków. Wykonywany na oryginalnych lakierach INDIGO .  Dzięki temu zabiegowi pielęgnacyjnemu nie musi się czekać aż wyschnie lakier!! Lakier utwardzany w lampie w UV dzięki czemu przedłuża się jego trwałość.

CALLUS PEEL  - pedicure kwasowy

Pedicure metodą CALLUS PEEL PRO by NEW NAILS to innowacyjny pedicure wykonywany za pomocą specjalistycznego płynu do zmiękczania twardego i zrogowaciałego naskórka stopy. Zaskakujące efekty uzyskuje się nawet przy grubej warstwie zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Płyn działa tylko na martwy naskórek całkowicie rozpuszczając miejsca zrogowaceń, pozostawia stopy gładkie i miękkie bez podrażnień. Zabieg nie wymaga moczenia w wodzie co przyśpiesza pracę w salonie. Produkt działa w głąb skóry, dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkich stóp nieosiągalny przy zastosowaniu tradycyjnych zabiegów pedicure. Skóra stopy po zabiegu CALLUS PEEL PRO pozostaje jasna, miękka i maksymalnie nawilżona. Produkt do użytku profesjonalnego, dedykowany dla salonów kosmetycznych, SPA i gabinetów manicure-pedicure.

Płatki stosowane do zabiegu nasączone są  innowacyjnym preparatem, który skutecznie usuwa martwy naskórek, odciski oraz wszelkie zgrubienia i zrogowacenia skóry stóp.  Silnie zmiękczają, złuszczają oraz nawilżają, pozwalając na szybkie i łatwe usunięcie zrogowaciałego naskórka. Plastry jednocześnie hamują procesy nadmiernego rogowacenia i przesuszania skóry. Skóra już po jednym zabiegu jest gładka, miękka i nawilżona. W jednym opakowaniu znajdują się 4 plastry do wykonania jednego zabiegu na dwie stopy (nakładamy na piętę i śródstopie). Zabieg nie wymaga moczenia w wodzie, co przyśpiesza pracę w salonie. Produkt do użytku profesjonalnego.

kosmetyczka Sandomierz

ESTE Studio kosmetyczne Sandomierz powstało z pasji do piękna. Minimalistyczny wystrój w kameralnym klimacie a także profesjonalna obsługa sprawiają, że miejsce to stanowi dla klientów ekskluzywną sferę wypoczynku.

Kontakt

Romana Koseły 8/4 27-600 Sandomierz este.sandomierz@gmail.com 698 808 917

kosmetyczka Sandomierz

makijaż permanentny Sandomierz

studio urody Sandomierz

zabiegi kosmetyczne Sandomierz

Copyright ©ESTE Studio KosmetyczneProjekt i wykonanie  makijaż permanentny Sandomierz WGB-Group